Müdürün Mesajı

Sevgili Öğrenciler,

Marmara Üniversitesi Mehmet Genç Külliyesinde eğitim-öğretim faaliyetlerini sürdürmekte olan Yüksekokulumuz bünyesinde sekiz bölüm, dokuz program bulunmaktadır. Kurum içindeki akademik kadro Yüksekokulumuzun en önemli avantajını oluşturmaktadır. 14 Profesör, 8 Doçent, 14 Dr. Öğretim Üyesi, 15 Öğretim Görevlisi, 2 Araştırma Görevlisi olmak üzere toplam 55 öğretim elemanından oluşan güçlü akademik kadromuz ile sizlerin öğrenimi desteklemek için çalışıyoruz.

Yüksekokulumuz bünyesindeki bölümlerin güncel müfredatları, ders programları ve ders içerikleri ile sizleri,  özel sektörün ihtiyaç duyduğu nitelikli iş gücü haline getirmeyi amaçlıyoruz. Programlarımızın özel sektöre hitap etmesi nedeniyle, Yüksekokulumuz programlarının özel sektör kuruluşları ile işbirliğini aktif tutuyoruz. Ayrıca, programlarımız bünyesinde iş uygulaması adı altında öğrencilerin staj yapmasını da destekliyoruz.

Amacımız, sizleri çağın şartlarına uygun bir biçimde geleceğe hazırlamaktır. Bunu amacı gerçekleştirmek için şeffaflık, tarafsızlık ve adalet ise en önemli ilkelerimizdir. Yeni dönemin tüm öğrencilerimize sevgi, hoşgörü ve barış çerçevesinde hayırlı bir eğitim öğretim yılı olmasını temenni ederim.

Prof Dr. Yaşar KABATAŞ

Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Müdürü


Bu sayfa Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu tarafından en son 24.10.2023 15:37:13 tarihinde güncellenmiştir.

HIZLI ERİŞİM