Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu

Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu

Müdürlerimiz

 

 Görev Başlangıç Tarihi

Görev Bitiş Tarihi

Prof. Dr. İclal ATTİLA 

09.01.2017

Görevine devam etmektedir.

Doç. Dr. Yaşar KABATAŞ

19.08.2014

09.01.2017

Prof. Dr. Nalan GÜREL

23.09.2010

19.08.2014

Prof. Dr. Sezai DUMANOĞLU

28.09.2007

23.09.2010

Prof. Dr. F. Asuman YALÇIN

17.04.2007 

28.09.2007

Prof. Dr. Münir ŞAKRAK

31.01.2003

31.01.2006

Prof. Dr. Güngör ÖNAL   

06.09.2001

01.10.2002

Prof. Dr. Orhan İŞCAN   

15.08.1997 

27.08.2001

Prof. Dr. Osman ALTUĞ 

01.07.1988

01.07.1994

Bu sayfa Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu tarafından en son 02.03.2017 10:39:23 tarihinde güncellenmiştir.