Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu

Turizm Bölümleri Yaz Stajı, Staj Dosyası Teslim Tarihi

DUYURU

 

TURİZM PROGRAMLARI

2014-2015 YAZ DÖNEMİ

STAJ DOSYASI SON TESLİM TARİHİ

 

2015-2016 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI 14 Eylül 2015 PAZARTESİ OLARAK BELİRLENMİŞ OLUP, BUNA GÖRE YAZ STAJI YAPAN ÖĞRENCİLERİN STAJ DOSYALARINI SON TESLİM TARİHİ OLARAK 18 Eylül 2015 CUMA GÜNÜ OLARAK KESİNLEŞMİŞTİR.

 

STAJ DOSYALARI EN SON BU TARİHTE ÖĞRENCİ TARAFINDAN EKSİKSİZ OLARAK ELDEN TESLİM EDİLECEKTİR. POSTA İLE VEYA BİR BAŞKASI TARAFINDAN GETİRİLEN DOSYALAR ALINMIŞ OLSA BİLE GEÇERSİZ SAYILACAKTIR.

 

AF ÖĞRENCİLERİ, TEK DERS SINAVINA GİRECEK OLAN VE MEZUNİYET DURUMUNDA OLAN ÖĞRENCİLERİN SON TARİHİ BEKLEMEDEN STAJLARI BİTER BİTMEZ DOSYALARINI TESLİM ETMELERİ TAVSİYE OLUNUR. BU DURUMDAKİ ÖĞRENCİLERİN STAJ DOSYALARI 31 AĞUSTOS PAZARTESİ GÜNÜ 10.30-12.30 ARASI YRD. DOÇ. DR. ŞEREF TÜR TARAFINDAN TESLİM ALINACAKTIR. STAJI BİTEN DİĞER ÖRENCİLER DE BU GÜN İÇERİSİNDE DOSYALARINI TESLİM EDEBİLİRLER.

 

YAZ OKULU SONRASI TEK DERS SINAVI 31 AĞUSTOS 2015 TARİHİNDE YAPILACAĞINDAN YUKARIDAKİ UYARI ÖZELLİKLE ÖNEM ARZ ETMEKTEDİR. TEK DERS SINAVINA GİRECEK ÖĞRENCİLERİN DİLEKÇE İLE OKULA BAŞVURUDA BULUNMASI GEREKMEKTEDİR.

 

18 Eylül 2015 AYNI ZAMANDA KIŞ STAJI YAPMAK İSTEYEN BEKLEMELİ ÖĞRENCİLERİN STAJ YERİ BİLDİRİM FORMUNU TESLİM ETMELERİ İÇİN DE SON TARİHTİR. SONRAKİ BAŞVURULAR KABUL EDİLMEYECEKTİR.

 

 

STAJ DEĞERLENDİRME KOMİSYONU

10.08.2015

Devamı Bunu Görmek İstemiyorum
×